Menu Close

Iki mokslo metams, sveika vasarėle!

Birželio 21dieną Naujojo Daugėliškio padalinio vaikai susirinko pabendrauti šeimynos mini šventėje, kurios metu džiaugėsi, kad baigėsi pamokos ir prasideda vasaros atostogos. Padalinio socialinės darbuotojos Edita ir Loreta aptarė mokslo metų rezultatus, pasidžiaugė puikiais sporto, meno ir kitais vaikų pasiekimais.

Padėkomis apdovanoti:
Solveiga Baranauskaitė – „Už gerą ir stropų mokymąsi bei dalyvavimą Ignalinos rajono Česlovo Kudabos gimnazijos “IKI“ dramos būrelio veikloje“, Merkurijus Rybakovas – „Už aktyvią sportinę veiklą“, Virginija Marija Čibiraitė – „Už gerą mokymąsi, stropumą bei dalyvavimą neformalioje veikloje“.

Rūpintiniams įteiktos žaismingos ir nuotaikingos nominacijos:
Aurelijui Baranauskui – „Idėjų generatorius“, Solveigai Baranauskaitei – „Metų pažanga“, Urtei Paluckaitei – „Maištinga siela“, Laurynui Baranauskui – „Metų nereiklusis“, Georgijui Vinogradovui – „Metų virtuvės šefas – degustatorius“, Merkurijui Rybakovui – „Metų svajonių jaunikis“, Virginijai Marijai Čibiraitei – „Metų kantrybė“ ir Eimantei Čibiraitei – „Metų emocingiausia“.

Prie vaišių stalo vaikai dalinosi mokslo metų eigoje patirtais įspūdžiais, išsakė planus, veiklas, svajones vasaros atostogoms ir aktyviai įsitraukė į šventės žaidimus. Tebus ši vasara kupina naujų įspūdžių ir naudingų patirčių!!!

 

Loreta Žievienė
Socialinė darbuotoja

 

Skip to content